Ewa + Rafał | Ślub w Beskidzie Niskim

Uwielbiam fotografować takie przyjęcia, które są idealnie dopasowane charakterem do Pary Młodej. I tak było w przypadku ślubu Ewy i Rafała. Oboje postawili na przyjęcie ślubne dla małej grupy najbliższych, których przywieźli w Beskid Niski z odległych o ponad 200 km Kielc!

Na miejscu przygotowania trwały prawie tydzień. Najwięcej pracy kosztowało zbudowanie podłogi pod namiot do tańca. Tę pracę wziął na swoje barki Pan Młody i jego ojciec. A specjalnie zamówione do tego celu deski w przyszłości mają posłużyć jako…podłoga na taras ich domu! Taka pamiątka!

Wszystkie dekoracja robione były przez Pannę Młodą, jej Mamę i przyjaciółkę. Nawet kwiaty, które znalazły się w dekoracyjnych słoikach pochodziły z pobliskiej łąki a także z ogrodu Mamy Ewy.

Nie można też zapomnieć o jednym z najważniejszych gości na tym weselu – małym Franiu, który decydował o wszystkim co się będzie działo 😉

Zresztą, zobaczcie sami jak to wszystko wyglądało.

  • Lokalizacja | Beskid Niski, Wapienne
  • Przyjęcie | Buczynowa Dolina (polecam serdecznie- nie tylko do organizacji kameralnego przyjęcia, ale i jako miejsce na wyjazd samemu, z dziećmi, by pochodzić po górach lub poleniuchować. Dla każdego coś się w Buczynowej znajdzie :).