Martyna + Hubert | Plener narzeczeński na Starówce w Lublinie

Czy też tak czasem macie, że przeglądając swój komputer natrafiacie nagle na coś, o czym już zupełnie zapomnieliście, że tam jest? Tak właśnie było ze zdjęciami Martyny i Huberta z sesji narzeczeńskiej w Lublinie. Lubię ten plener, który odbył się już on kilka ładnych sezonów temu. Martyna i Hubert studiowali wspólnie w Lublinie i chociaż oboje mieszkają w Kielcach, postanowili na sesję narzeczeńską wybrać właśnie to miasto, które było im szczególnie bliskie. Pojechałem do nich i pospacerowaliśmy po mieście, które dobrze znałem ze swoich studenckich lat.

Głównie wybraliśmy najbardziej charakterystyczne miejsca w Lublinie znajdujące się na Starym Mieście. Spacerowaliśmy pośród starych uliczek i zabytkowych kamienic. Lublin jest bardzo fotogeniczny, a już Starówka szczególnie.

Zachęcam Was do zwiedzania Lublina wraz ze mną i moją parą.

Sesja narzeczeńska (1) Sesja narzeczeńska (4) Sesja narzeczeńska (5) Sesja narzeczeńska (6) Sesja narzeczeńska (8) Sesja narzeczeńska (11) Sesja narzeczeńska (12) Sesja narzeczeńska (13) Sesja narzeczeńska (15) Sesja narzeczeńska (16) Sesja narzeczeńska (17) Sesja narzeczeńska (18) Sesja narzeczeńska (20) Sesja narzeczeńska (21) Sesja narzeczeńska (22) Sesja narzeczeńska (23) Sesja narzeczeńska (24) Sesja narzeczeńska (27) Sesja narzeczeńska (29) Sesja narzeczeńska (30) A na koniec mały bonus. Nie znam się na piłce nożnej, ale podobno te dwie drużyny nie lubią się. Jak pokazali Martyna i Hubert można żyć razem kibicując różnym drużynom. Brawo! Sesja narzeczeńska (32) Sesja narzeczeńska (34) Sesja narzeczeńska (38) Sesja narzeczeńska (40) Sesja narzeczeńska (44) Sesja narzeczeńska (46)