Kamila + Mathieu | Sesja narzeczeńska pachnąca lawendą

Dzień przed planowaną sesją pogoda była straszna – burze, deszcz, zimno, brzydko, brak ładnego zachodu…Jednym słowem – nie wiedzieliśmy do końca jakie warunki będą na sesji. Jedyna pewność była taka, że plener musi się odbyć! Kamila i Mathieu specjalnie przylecieli tylko na ten dzień właśnie na zdjęcia. Ale jak widać szczęście im sprzyjało – pogoda była wspaniała, a nasza zaprzyjaźniona Kwiaciarnia Anna podarowała nam wianek na sesję, który z kolei my podarowaliśmy Kamili. Dodatkowo pogoda okazała się być idealna!

Początkowo sądziliśmy, że będzie nam ciężko zrobić romantyczny plener pośród pola lawendy, wśród…setek fotografujących się dzieci, psów, par młodych, narzeczeńskich i fotografów, którzy próbowali upolować kadry w takich warunkach. Nie ukrywamy, że pierwsze chwile nie należały do łatwych. Znalezienie chociażby fragmentu wolnej przestrzeni graniczyło z cudem. Ale wiecie  co nas zaskoczyło? Każdy, dosłownie każdy starał się nie wchodzić drugiej osobie w kadr. Pomimo licznych pozujących i fotografujących udało się nam zrobić plener, z którego jesteśmy dumni. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy spełnić marzenie Kamili i zrobić zdjęcia z lawendą w tle.

Fotografowanie Kamili i Mathieu było czystą przyjemnością – wspaniale pozowali, mnóstwo się przy tym śmiejąc, co tylko dodawało uroku zdjęciom. Początkowe skrępowanie tak wielką liczbą ludzi szybko poszło w zapomnienie i na zdjęciach możemy obserwować niesamowite uczucie. Jak dodacie do tego ciepły, letni wieczór i unoszącą się woń lawendy to będziecie wiedzieć czemu jest to jeden z naszych ulubionych plenerów.

Kamilo i Mathieu – niezwykle miło było spotkać się nam osobiście i porozmawiać o Waszych planach na ślub z lawendą w tle, który jak wiecie i nam jest bardzo bliski. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że sesja narzeczeńska w polu lawendy będzie Wam się podobać.

Zapraszamy do naszej polskiej Prowansji:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46   PS Mamy dla Was mały bonus – popatrzcie jakie warunki mieliśmy na sesji 😉 Trochę tłoczno nam było, ale jak widać – wszyscy daliśmy radę 😀 47koniec