Paulina + Konrad | Deszczowy plener ślubny w Cegielni Rzucewo

Dzisiejszym wpisem chcemy pokazać Wam, że czasem nasze wyobrażenia o idealnym miejscu, pięknym świetle i kadrach, które mamy już w głowie – to tylko mrzonka 😀

Ooo tak, dzień pleneru Pauliny i Konrada mocno zweryfikował nasze plany. Deszcz nie tyle padał – w ten dzień to była jakaś ulewa, jakieś fatum wiszące nad nami. Wyobraźcie sobie, że jechaliśmy specjalnie na ten plener z Kielc, aż w okolice Pucka. Wszystko było dograne, od kilku tygodni ustalone. Na miejsce pleneru poślubnego Paulina i Konrad wybrali Cegielnię Rzucewo, która mile kojarzyła im się z ich majowym przyjęciem ślubnym (link do reportażu na samym dole tego wpisu). Otoczenie pozwalało na zrobienie wielu wspaniałych kadrów – na prywatnej plaży z widokiem na Zatokę Pucką czy nad stawem w pobliskim parku. I niestety, żaden z tych kadrów nie powstał, bo padający deszcz nam na to nie pozwolił. Ale wiecie co – zupełnie nam to nie przeszkadzało. I za to uwielbiamy ten plener. Jest inny. Pokazuje to tylko, że deszcz wcale nie przeszkadza w zrobieniu zdjęć, deszcz kazał nam znaleźć nowe, inne spojrzenie na to miejsce. Deszcz był naszym motywatorem, by wykorzystać zadaszoną część przestrzeni Cegielni. I deszcz sprawił, że zdjęcia nabrały pewnego chłodnego, morskiego klimatu, który pięknie współgra z ciepłem, jakie bije od tej pary. Zobaczcie zresztą sami:

 

 

I jak Wam się podoba deszczowy plener nad morzem? A jeśli chcecie zobaczyć piękny ślub, wesele i mega poprawiny Pauliny i Konrada zapraszamy do obejrzenia reportażu ślubnego:

Paulina + Konrad | Przyjęcie i poprawiny w Cegielni Rzucewo

Pozdrawiamy serdecznie, Marysia i Karol Wawrzykowski  Team