Anna + Rafał | Jesienny plener ślubny nad leśnym jeziorem

Są takie lokalizacje w naszym regionie, które onieśmielają pięknem, ale nie są zbyt często wykorzystywane jako tło do zdjęć. Zawsze szukając miejsc na plenery, czy to narzeczeńskie, czy ślubne, chcemy dawać naszym parom wybór i dopasowywać te lokalizacje do nich. Uwielbiamy kontrastować pięknie ubrane młode pary z surowością przyrody, która ich otacza. Dlatego takich miejsc na zdjęcia ślubne szukamy. Do jednych z naszych ulubionych i niezwykle klimatycznych lokalizacji na sesje w okolicach Kielc zaliczamy Rezerwat Biesag-Białogon. Piękny teren z jeziorkiem ukrytym pośród surowych skał i drzew. Latem pełen komarów, a jesienią – zachwycający kolorowymi liśćmi otaczającego lasu. Miejsce idealne, jeśli chcemy wykonać plener bez setki gapiów.

Właśnie w takie miejsce w pewien listopadowy wieczór zaprosiłem Anię i Rafała. Powstała tu pełna subtelności i lekkości sesja poślubna. Wiele z tych kadrów stało się moimi ulubionymi i liczę, że dla mojej pary także 😉

Zachęcam do obejrzenia kilku jesiennych zdjęć ślubnych w jednym z najpiękniejszych rezerwatów w województwie świętokrzyskim.