Karolina + Łukasz | Jesienny plener ślubny w Puszczy Jodłowej

Każdy kto nas obserwuje ten wie, że jesteśmy ogromnymi entuzjastami naszej świętokrzyskiej przyrody. Jeśli jeszcze nigdy nie byliście w Górach Świętokrzyskich to warto to zmienić. Tutaj jest tyle pięknych miejsc do zwiedzania, chodzenia po górach, uprawiania sportów zimowych i letnich czy fotografowania, że szkoda byście sami się o tym nie przekonali.

My natomiast w naszym regionie szukamy miejsc idealnych jako tło dla naszych par młodych. Jeśli tylko mamy możliwość to szukamy na mapach lokalizacji godnych zdjęć ślubnych, zbieramy od naszych przyjaciół namiary na ciekawe miejscówki w regionie, które idealnie sprawdzą się na plenery narzeczeńskie czy poślubne. A czasem po prostu chodzimy w miejsca, które są wizytówką Gór Świętokrzyskich.

Jednym z naszych ukochanych miejsc jest ścieżka na Łysicę, najwyższy szczyt naszych gór. Tu jest pięknie o każdem porze roku. To jest cudowne miejsce na sesje narzeczeńską o wschodzie czy plener poślubny o zachodzie słońca. Kochamy tu przychodzić zarówno z naszymi parami młodymi, ale jest to też miejsce, w które uciekamy, gdy chcemy trochę odpocząć.

Z Karoliną i Łukaszem wybraliśmy się w pewien jesienny chłodny poranek. Początkowo zaprowadziliśmy naszą parę na pobliskie pola z rozległym widokiem, który jednak tego poranka skryły gęste mgły. Jak to pięknie wyglądało – ta szarość wokoło nas, surowa przyroda i Karolina z jej pięknymi miedzianymi włosami i pudrowo-różowym szalem. No bosko! Byliśmy zachwyceni i wiedzieliśmy, że ten plener z pewnością będzie obfitował w kadry o pięknej kolorystyce.

Chwilę potem zamieniliśmy pola na Puszczę Jodłową ze swoją feerią jesiennych barw. I znowu Karolina, jej rudoczerwone włosy i pastelowy szal zrobiły szał! I chociaż słonko uparcie nie chciało się pojawić na niebie to mgła w połączeniu z czerwienią liści i tak dały cudowny efekt. A sama para – pełna ciepła, uśmiechu i totalnego zaangażowania sprawiła, że ten plener jest jednym z naszych ulubionych jesiennych sesji poślubnych.

Zapraszamy!