Paulina + Adrian | Sesja narzeczeńska z pupilem

Wspominaliśmy już Wam, że każdorazowo staramy się dopasować do naszych par miejsca, gdzie będzie odbywać się sesja narzeczeńska czy poślubna. Dlatego ciągle szukamy nowych terenów, które idealnie będą współgrać z naszymi parami. A w szczególności, gdy plener narzeczeński trzeba dopasować nie tylko do naszej pary, ale … i do uroczego pupila, który ma również odegrać ogromną rolę podczas zdjęć.

Sesja narzeczeńska z psem?

Często pytacie nas czy to dobry pomysł, by zabrać na sesję swoje zwierzę. I o ile nie jest to puma czy pyton to raczej nie mamy z tym problemu 😉 Chodzi nam głównie o to, żeby na takiej sesji nic nie rozpraszało Waszej uwagi. Ale z drugiej strony wiemy jak to jest, gdy swojego zwierzaka traktuje się jak członka rodziny. Wtedy totalnie Was rozumiemy, że chcecie mieć go na zdjęciach. I oczywiście – dla nas jest to tylko atut 😀

Paulina i Adrian byli bardzo otwarci na propozycje miejsc, a my – szukaliśmy takich, które będą także odpowiednie dla psiaka. Stąd postanowiliśmy wypróbować zupełnie nowe, jeszcze nigdy wcześniej nie fotografowane przez nas miejsce. Kamieniołom Zygmuntówka, miejsce bardzo urokliwe i przede wszystkim spokojne, mało uczęszczane przez okolicznych mieszkańców okazało się wyborem idealnym. Piękne fotogeniczne miejsce sprawdziło się także idealnie dla psinki, która z przyjemnością po podróży z Warszawy do Kielc wyszalała się na tym terenie.

Zapraszamy Was na najnowszą sesje narzeczeńską z dwojgiem zakochanych ludzi i ich szalonym psem Gają.