Magda + Michał | Ślub plenerowy na Łysicy

Ślub plenerowy na Łysicy

 

Cz uwierzycie, że da się zorganizować ślub plenerowy na Łysicy? W ubiegłą sobotę, 16 lipca 2011, byłem tego fotograficznym świadkiem. Ceremonia odbyła się na najwyższym punkcie Gór Świętokrzyskich – 612 m n.p.m.

 

Ten niecodzienny ślub na długo pozostanie w mojej pamięci. Czemu? Bo utwierdził mnie w przekonaniu, że otacza nas mnóstwo ludzi z pasją i odwagą, aby wyjść poza ramy i utarte schematy. Parze Młodej gratuluję ducha wędrówki, który doprowadził do podjęcia tak ważnej w życiu decyzji właśnie na górskim szlaku.

 

O oprawę całego wydarzenia, jak i późniejszą imprezę, zadbały konsultantki ślubne Perfect Moments. Z tego co wiem z rozmów z dziewczynami, wcale nie było to takie łatwe, ale udało się. Czego nie robi się dla spełnienia marzeń pary młodej? I właśnie to jest najważniejsze. Jeśli na swojej drodze spotykają się ludzie z pasją – dzieją się takie cuda.

 

Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów ze ślubu na Łysicy oraz dekoracji na kameralne przyjęcie, które para zorganizowała dla swoich gości.

Stay tuned 😀