Blog

 • 2

  Najpiękniejsze miejsca na sesję fotograficzną w Polsce (aktualizacja 05.2023)

  Wybraliśmy dla Was nasze najlepsze i najpiękniejsze miejsca na sesję fotograficzną w Polsce. Znajdziecie tu propozycje na miejsca na sesje ślubne i narzeczeńskie nad morzem, w górach, w Warszawie, Krakowie, Kielcach i innych miastach. Przedstawiamy miejsca w plenerze i w miejskim zgiełku. Takie, które wykorzystacie na zdjęcia zakochanych, ale także na sesje rodzinne, brzuszkowe i sesje z modelami.

  Są to lokalizacje do których chętnie wracamy, które polecamy Wam za każdym razem, gdy się nas pytacie o ulubione miejscówki fotograficzne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zatem zapraszamy 🙂

  WIĘCEJ
 • 6

  Zimowy ślub – plusy i minusy zimowego wesela

  Zimowy ślub nie jest dla nas zaskoczeniem. Każdego roku fotografujemy kilka zimowych wesel. Obecnie jesteśmy po jednym z najbardziej pracowitych sezonów zimowych 2019/2020. Za nami jest aż 8 ślubów, które odbyły się w sezonie od grudnia do lutego. Mamy swoje przemyślenia i chętnie się nimi podzielimy na świeżo, gdy jeszcze pamiętamy każde z tych przyjęć. Zapraszamy!

  WIĘCEJ
 • 12

  PORADY | Miejsca na plener fotograficzny w Kielcach i okolicach (aktualizacja 04.2024)

  Świętokrzyskie jest cudne. Nie tylko jako miejsce na plenery narzeczeńskie, sesje poślubne czy rodzinne zdjęcia z okolicznymi atrakcjami w tle. To także świetne miejsce na wypoczynek, regenerujący weekend czy wypad z dziećmi za miasto. Poznajcie z nami Świętokrzyskie. Zapraszamy na naszą rekomendacje miejsc na plenery!

  WIĘCEJ
 • PORADA| Jak się przygotować na sesję poślubną?

  Wydawać by się mogło, że przygotowanie do ślubnej sesji zdjęciowej nie powinno sprawić nikomu problemu. Przecież każdy zakłada stroje, które były już wcześniej zaplanowane. No tak, ale przygotowanie do sesji poślubnej to nie tylko założenie ubrań. To szereg spraw do przemyślenia, przygotowania i zaplanowania. Dlatego postanowiliśmy przedstawić poniżej kilka spraw, które zwykle omawiamy z naszymi parami młodymi. Mamy nadzieję, że pomogą one Wam dobrze przygotować się do zdjęć poślubnych.

  Oto kilka słów o tym, co pomoże zaplanować sesję poślubną i sprawić, że będziecie na nią patrzeć z przyjemnością.

  WIĘCEJ
 • 5

  PORADA | Po co nam sesja narzeczeńska?

  Często w naszej korespondencji z parami młodymi czy na spotkaniach jesteśmy przez Was pytani o różne sprawy związane z fotografią ślubną. Dziś temat, który ostatnio baaardzo często omawiany. Co to jest sesja przedślubna? Po co nam sesja narzeczeńska? Do czego mogę wykorzystać zdjęcia z pleneru narzeczeńskiego?

  WIĘCEJ
 • 1

  PORADA | Gdzie wykonać sesję ślubną lub narzeczeńską?

  Macie przed sobą do zorganizowania sesję narzeczeńską? A może szukacie pomysłu na plener poślubny, który idealnie wpisze się w Wasz ślubny styl? Zapraszamy Was do lektury. Zebraliśmy wszystkie nasze przemyślenia dotyczące pomysłu na plenery fotograficzne dla par.

  WIĘCEJ
1 2