Historie

 • Ślub kościelny w plenerze w Pałacu w Pstrokoniach

  Byliście kiedyś świadkami ślubu kościelnego w plenerze? My tak – w Pałacu w Pstrokoniach. Ceremonia odbywała się pod gołym niebem, w pałacowym parku tuż nad stawem. Nad nami krążyły granatowe chmury, które grzecznie poczekały z deszczem, aż nasza para uda się na uroczysty obiad do namiotu. To był niezapomniany dzień, na który wszyscy długo czekaliśmy. Emocje wisiały w powietrzu jak ta chmura nad nami.

   

  Zresztą, chodź poczytać, bo przecież taki ślub kościelny w plenerze nie zdarza się często…

  WIĘCEJ
 • Ślub plenerowy w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie

  Agnieszka + Jakub | Ślub plenerowy w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie

  Ślub plenerowy z widokiem na Wawel – dzisiaj odsłona jednego z wesel pod chmurką organizowanych przez agencję ślubną Spinki. Zapraszamy!

  WIĘCEJ
 • Sesja ślubna w Muzeum Narodowym w Kielcach

  Sesja ślubna w Muzeum Narodowym w Kielcach była dla naszych artystycznych dusz prezentem. Lubimy muzeum za to, że można na chwilę przystanąć i zobaczyć, że dzisiejszy świat nie jest wcale taki innowacyjny. Lubimy za to, że można z tak bliska zobaczyć czym jest prawdziwa sztuka i artysta, który za nią stoi. Muzeum jest dla nas tunelem pomiędzy tym co było, a tym co jest.

   

  Dziś chcemy pokazać Wam fragment naszej muzealnej sesji, która była wyzwaniem, nowym doświadczeniem, połączeniem ekscytacji z lekkim stresem. Będzie nam miło, jeśli zobaczycie, zatrzymacie się na chwilę i dacie nam znać, czy jest to też estetyka, która i Wam odpowiada…

  WIĘCEJ
 • Jesienna sesja narzeczeńska koło Kielc

  Jesienna sesja narzeczeńska, ciepłe zachodzące światło, wzgórza niedaleko Kielc i Oni – zakochani, radośni, zapatrzeni w siebie. Poznajcie Nikolę i Mateusza.

  WIĘCEJ
 • Sylwia + Darek | Sesja narzeczeńska w Norwegii – cz.2

  Sesja narzeczeńska w Norwegii, fiordy, lasy, mgły a to wszystko ocieplone uczuciem Sylwii i Darka. Zapraszamy w fotograficzną podróż do kraju Wikingów!

  WIĘCEJ
 • 2

  Ola + Daniel | Kameralny ślub w Bieszczadach w Rusinowej Polanie

  Będzie nam miło, jeśli poświęcicie trochę czasu i zagłębicie się w opowieść o ślubie, który wydarzył się w pewien majowy weekend w Bieszczadach, w Rusinowej Polanie.

  WIĘCEJ
1 2 3 16