Paulina + Michał | Eleganckie wesele w Pałacu Domaniowskim

Eleganckie wesele w Pałacu Domaniowskim

Piękny odrestaurowany pałac w Konarach, położony tuż nad Zalewem Domaniowskim na Mazowszu, to miejsce dla tych z Was, którzy lubią czuć ducha historii, a przy tym – gustują we wnętrzach pełnych klasycznej elegancji i ponadczasowego szyku. Właśnie taki lokal na swoje wesele wybrała Paulina i Michał.

 

W dniu ich ślubu pokonałem mnóstwo kilometrów, krążąc między przygotowaniami Michała w Pałacu a Pauliną, która szykowała się w swoim domu rodzinnym w okolicach Warszawy. Miałem zatem do pokonania jakieś 70 km. A jak zwykle w takim dniu, gdzie liczy się każda sekunda, niezawodna jak dotąd mapa GPS, poprowadziła mnie z powrotem do pałacu … polną drogą. Nie muszę Wam zatem pisać, że mój spokój wystawiony był na próbę. Nie mogłem przecież nigdzie się spóźnić. A do tego wszystkiego to był chyba jeden z najgorętszych dni ubiegłego lata. Połączenie upału i stresu związanego z tym, by wszędzie dotrzeć na czas to mieszanka wybuchowa. Ale wszystko jak zawsze się udało. Zdjęcia „robiły się same”, jak to niektórzy określają. A wieczorna burza nie tylko dla mnie była zbawieniem. Wszyscy, i goście, i para młoda odetchnęliśmy świeżym powietrzem.

 

Sam Pałac Domaniowski to bardzo eleganckie miejsce, dogodnie położone między Warszawą a Radomiem. Wnętrza wspaniale współgrają z przyjęciami ślubnymi w klasycznym eleganckim stylu. Pałac położony jest tuż nad Zalewem Domaniowskim, w otoczeniu zieleni, stanowi wspaniałe miejsce na organizację przyjęć ślubnych. A w tak upalny dzień jak ten – goście i para młoda z przyjemnością korzystali z uroków pięknego otoczenia. Wprawdzie pojawiły się nawet głosy będące za skorzystaniem z orzeźwiającej kąpieli w zalewie – ale nikt z tego nie skorzystał. Może i dobrze, bo kto wie jak by się to skończyło 😉

 

A jeśli chodzi o samą parę to chcę tylko wspomnieć, że nie chcieli żadnych zdjęć pozowanych w dniu ślubu, dlatego sesje poślubną wykonaliśmy całkiem innego dnia. Kilka zdjęć z tej sesji można znaleźć w galerii, a resztę – postaram się wrzucić jeszcze na bloga.

 

A co do samego wesela w Pałacu Domaniowskim – zobaczcie sami jak to wszystko elegancko wyglądało.