Justyna + Michał | Sesja narzeczeńska na Kazimierzu

Sesja narzeczeńska na Kazimierzu

Kto mówi, że poniedziałek nie może być dobrym dniem 😀 Dla nas ten poniedziałek, w którym wybraliśmy się na sesję narzeczeńską na Kazimierz w Krakowie, był fantastycznym dniem! Nie uwierzycie, ale dzień wcześniej padało, a nawet z relacji Justyny i Michała wiemy, że spadł w Krakowie grad. Ufni naszym aplikacjom pogodowym nie odwołaliśmy jednak pleneru, tylko spotkaliśmy się wszyscy w Krakowie. I bardzo dobrze, bo pewnie byśmy żałowali odwołanego pleneru.

 

Co to był za dzień… Pogoda marzenie. Słońce dawało przepiękne flary, które jak zapewne obserwujecie nas – uwielbiamy. I zwykle lubimy dodawać takie słoneczne refleksy do naszych zdjęć. A jak je dodajemy? Polując na słońce na plenerze! Bo tylko takie flary się dla nas liczą. Pełna naturalność. Dlatego tego dnia łapaliśmy je po Kazimierzu, szukając w zaułkach uliczek, pośród klimatycznych placyków i parków.

 

Ten dzień obfitował w wiele pozytywów. Naszymi przewodnikami była Justyna i Michał, którzy mieszkają w Krakowie i znają to miasto bardzo dobrze. Na plener przedślubny wybrali właśnie urokliwy krakowski Kazimierz, bo chcieli uwiecznić klimat tych miejsc. Znaleźliśmy mnóstwo ciekawych miejsc, które stały się tłem dla tych emocji, które łączą tę parę. Oni są w sobie tak zakochani, że aż miło popatrzeć i miło sfotografować 🙂 Wiecie, jak ludzie się kochają i potrafią to okazać, także przy nas, to zdjęcia nabierają innego wymiaru. Mamy nadzieję, że czujecie tę energię, którą ta para emanuje.

 

A dzień zakończyliśmy pijąc wszyscy wspólnie bardzo dobre herbaty (polecamy Czajownie na Kazimierzu), siedząc po turecku i dowiadując się, że nie tylko my mamy fioła na punkcie kotów ;). Uwielbiamy to, że nasza praca pozwala nam poznawać tak fajnych ludzi, że jak patrzymy na te zdjęcia to sam uśmiech pojawia się na twarzy na wspomnienie tych chwil.

 

A wiecie co jest jeszcze fajne – że to był dopiero początek naszej fotograficznej znajomości. Jeśli chcecie zobaczyć nasz wspólny wypad na sesję nad morze – zapraszamy poniżej:

JUSTYNA + MICHAŁ | SESJA POŚLUBNA NAD MORZEM

A to kilka kadrów z sesji narzeczeńskiej z krakowskiego Kazimierza, którymi chętnie się z Wami podzielimy: