Paulina + Adrian | Sesja narzeczeńska z psem

Sesja narzeczeńska z psem? Jesteśmy za!

 

Wspominaliśmy już Wam, że każdorazowo staramy się dopasować do naszych par miejsca, gdzie będzie odbywać się sesja narzeczeńska czy poślubna. Dlatego ciągle szukamy nowych terenów, które idealnie będą współgrać z naszymi parami. A w szczególności, gdy plener narzeczeński trzeba dopasować nie tylko do naszej pary, ale … i do uroczego pupila, który ma również odegrać ogromną rolę podczas zdjęć.

 

Sesja narzeczeńska z psem?

 

Często pytacie nas czy to dobry pomysł, by zabrać na sesję swojego pupila. I o ile nie jest to puma czy pyton, to nie mamy z tym problemu ;). Chodzi nam głównie o to, żeby na takiej sesji nic nie rozpraszało Waszej uwagi. Ale z drugiej strony wiemy jak to jest, gdy swojego zwierzaka traktuje się jak członka rodziny. Wtedy totalnie rozumiemy, że chcecie mieć go na zdjęciach. I oczywiście – dla nas jest to tylko atut :D.

 

Paulina i Adrian byli bardzo otwarci na propozycje miejsc, a my – szukaliśmy takich, które będą także odpowiednie dla psiaka. Stąd postanowiliśmy wypróbować zupełnie nowe, jeszcze nigdy wcześniej nie fotografowane przez nas miejsce.

 

Kamieniołom Zygmuntówka, miejsce bardzo urokliwe i przede wszystkim spokojne, mało uczęszczane przez okolicznych mieszkańców okazało się wyborem idealnym. Piękne fotogeniczne miejsce sprawdziło się także idealnie dla psinki, która z przyjemnością po podróży z Warszawy do Kielc wyszalała się na tym terenie.

 

 

Jak się przygotować na sesję z psem?

 

Musimy wiedzieć że chcecie zabrać na sesję psa. To jest punkt wyjścia ustalania szczegółów pleneru. Jeśli wiemy, że będziecie z pupilem, staramy się wybrać miejsce, z którego skorzysta także psiak.

 

– Bierzemy pod uwagę to, że pies może się na takiej sesji nudzić. Podpowiadamy zatem, by zabrać ze sobą jego ulubioną zabawkę, węzełek czy piłkę.

 

– Zadbajcie także o bezpieczeństwo i weźcie smycz. Zresztą, sami znacie swojego psiaka i będziecie wiedzieć, czy potulnie będzie siedział przy nodze, czy może zechce dać nogę w pola czy las ;). Proszę, weźcie to pod uwagę, bo każde zwierzę jest inne. Wprawdzie wszystkie sesje, które odbywały się z psami, kończyły się szczęśliwie, jednak wolimy podkreślić że dla nas jest ważne bezpieczeństwo każdej istoty, którą fotografujemy na sesjach.

 

– Nie zapomnijcie o wodzie i przekąskach dla psa.

 

Zapraszamy Was na sesje narzeczeńską z dwojgiem zakochanych ludzi i ich szalonym psem Gają.