Magda + Mateusz | Poranna sesja narzeczeńska nad jeziorem

sesja narzeczeńska o wschodzie słońca

 

Poranna sesja narzeczeńska nad jeziorem z drewnianym pomostem, pośród promieni wschodzącego słońca, z mgłami wrześniowego poranka. Czy można wymarzyć sobie bardziej romantyczne miejsce na plener o poranku z parą narzeczonych?

 

Sesja narzeczeńska nad jeziorem o poranku

Od dłuższego czasu oboje szukaliśmy jeziora z drewnianym pomostem. Chcieliśmy wybrać takie miejsce, które będzie wyglądem przypominać trochę jeziora na Mazurach, które rankiem pokrywa gęsta mgła, a otaczające lasy będą dodatkowo tworzyć romantyczne tło. Ale jak w Górach Świętokrzyskich znaleźć klimat Mazur? Trzeba mieć motywację i …upór mojej żony.

 

Tak, to właśnie Marysia śledząc mapy Google’a, szukając na forach i pośród znajomych  natknęła się na stary artykuł w gazecie, a w którym opisane były świętokrzyskie pojezierza. I tak szukając bardzo małej miejscowości znaleźliśmy, chyba jakimś cudem, jedno z dwóch poszukiwanych przez nas jezior pośród lasu (wiecie, że tego drugiego nigdy nie udało nam się znaleźć!!!). I jak się okazało – miejsce to jest niezwykłe także z tego powodu, że jest to…teren prywatny. Jakimś cudem (znowu) udało nam się porozmawiać z właścicielem tej miejscówki i ten zgodził się na zrobienie przez nas kilku zdjęć.

 

To miejsce jest dla nas szczególne też dlatego, że wyszukaliśmy je po wielu miesiącach starań. Dla nas miejsce pleneru odgrywa bardzo ważną rolę na sesji. Chcemy zapewnić Wam komfort. A jednocześnie wiemy, ile klimatu można uzyskać na zdjęciach, gdy tło jest piękne. Tak jak to, które dziś Wam zaprezentujemy.

Sesja narzeczeńska o wschodzie słońca

 

Na sesję o wschodzie słońca trzeba się trochę inaczej przygotować. Pamiętajcie, że nawet latem poranki bywają chłodne. Ten plener odbył się wczesną jesienią,

 

Oczywiście brawa należą się też naszej parze, która idealnie wpasowała się w ten klimat. Przypadek? Nie! Krótka rozmowa z naszymi parami daje nam możliwość ustalenia w jakim stylu chcą mieć sesję. Magda i Mateusz mieli wszystkie dekoracje łączące klimat boho i rustykalny. A to miejsce – według nas – idealnie się w takie stylizacje wpasowuje. Dodatkowo zobaczcie jak oni są przygotowani! Plener odbywał się pewnego wrześniowego poranka 2017 roku, a oboje są super przygotowani. Magda ma makijaż, sukienkę z koronką i wianek! Uwielbiamy takie przygotowane dziewczyny, które wczuwają się w klimat. I za to jeszcze raz Magda – wielkie brawa!

 

Nie przedłużając – zapraszamy Was na poranną sesję nad jezioro.

 

PS

 

Jeśli szukacie ciekawych miejsc na sesję narzeczeńską lub poślubna, to polecamy zajrzeć do poradnika:

PORADY | MIEJSCA NA PLENER FOTOGRAFICZNY W KIELCACH I OKOLICACH