Wiola + Will | Plener narzeczeński piknik w sadzie

Plener narzeczeński piknik w sadzie

Zorganizowanie pikniku jako scenerii do sesji narzeczeńskiej to świetny pomysł. Szczególnie, gdy połączy się motyw kolorystyczny wykorzystany potem w dekoracjach na ślubie. A same zdjęcia – staną się elementem tychże dekoracji.

Przygotowania do sesji narzeczeńskiej Wioli i Willa odbywały się na długo zanim przylecieli oni do Polski z Anglii. A było to w ostatnim tygodniu przed ich ślubem. Trzymaliśmy wszyscy kciuki za pogodę. I udało się. Plener ustalaliśmy na wiele tygodni do przodu, bo para młoda miała bardzo ścisły harmonogram co ma robić po przylocie do Polski. Na szczęście termin pleneru odbył się planowo.

 

Razem z konsultantką ślubną Marysią z Perfect Moments pojechaliśmy po parę młodą. Odebraliśmy Wiolę od fryzjera i ruszyliśmy w trasę. Znaleźliśmy idealny sad z jabłkami, który posłużył jako tło do zdjęć piknikowych. Marysia rozłożyła akcesoria z delikatnym akcentem czekolady i turkusu – kolorów przewodnich wesela Wioli i Willa. Specjalnie na ten plener zakupione słodkości jakoś tak szybko zniknęły 😉 Ale to chyba normalne, skoro tyle tu było łasuchów 😉

 

Zachęcam do obejrzenia także ślubu Wioli i Willa:

WIOLA + WILL | POLSKO-ANGIELSKIE WESELE

Stay tuned 😀