Paulina + Przemek | Wesele w stylu glamour w kolorze złota i ultra violetu

Sesja narzeczeńska 50

Wesele w stylu glamour w kolorze złota i ultra violetu

Paulinę i Przemka poznałem kilka lat temu i od tego czasu jest mi niezmiernie miło być często fotografem w ich rodzinie. Tym bardziej chciałem zaprezentować jeden z moich ulubionych reportaży ślubnych z 2015 roku, od którego zaczęła się ta nasza fotograficzna przyjaźń:) Zapraszam na piękne wesele w stylu glamour w kolorze złota i ultra violetu.

 

Nasze pierwsze spotkanie na sesji narzeczeńskiej pozwoliło przełamać nam pierwsze lody. I okazało  się, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Oboje poza tym wspaniale pozowali i nie będzie przesadą stwierdzenie, że była to dla mnie jako fotografa czysta przyjemność fotografowanie Pauliny i Przemka, także podczas reportażu ślubnego.

 

Całość organizacji Paulina i Przemek powierzyli agencji Spinki. Dzięki temu wszystko było spięte i dopilnowane. Dekoracje kwiatowe, papeteria ślubna czy oświetlenie utrzymane było w stylu glamour, przeważały odcienie fioletu połączone ze złotem. Wyglądało to bardzo elegancko i wytwornie. Do tego piękna stylizacja Pary Młodej – niezwykła suknia ślubna Pauliny w połączeniu z bardzo klasycznym garniturem Pana Młodego, śliczne druhny ubrane w długie, fioletowe suknie, piękne makijaże, fryzury, wspaniale dopracowane detale…Wszystko to pozwoliło mi wykonać reportaż ślubny w stylu glamour. Dzięki takim atrakcjom jak szalona budka, kącik zabaw dla dzieci, bar z kolorowymi alkoholami, strefy chilloutowe powstało mnóstwo świetnych zdjęć, bo goście chętnie korzystali z każdej z tych atrakcji. A ja mogłem to uwiecznić na fotografiach.

 

Niezwykłą atrakcją dla Pary Młodej był pokaz przygotowany przez filmowców ProStudio, tzw. same day edit, czyli krótki pokaz filmu z dnia ślubu! Oczywiście jest to wspaniała pamiątka dla gości, ale to głównie pary młode w tych momentach wzruszają się najbardziej. I tak było w tym przypadku.

 

Nie przedłużając zapraszam serdecznie do obejrzenia tego niezwykłego dnia ślubu i wesela Pauliny i Przemka.

PS

Zapraszam Was także na ślub siostry Pauliny. Tam także jest co oglądać:

AGNIESZKA + GRZEGORZ | GLAMOUR PRZYJĘCIE WESELNE W HOTELU ODDYSEY