Karolina + Mateusz | Przyjęcie weselne w industrialnym stylu

Przyjęcie weselne w industrialnym stylu

Lubicie klimat industrialnych wnętrz? Do tej pory lokale w tym klimacie widywałem w różnych częściach Polski, ale nie w świętokrzyskim. Znam wiele świetnych miejsc na Śląsku, w Łodzi czy Warszawie. Ale, że jest też coś takiego w moim województwie? Dowiedziałem się całkiem niedawno.

 

Karolina i Mateusz zaprosili mnie na wesele do jednego z ciekawszych miejsc w województwie świętokrzyskim. Lokal Gościniem za Borem jest jedną z takich przestrzeni, które pozwolą miłośnikom stylu industrialnego wykorzystać te wnętrza do stworzenia interesującej stylizacji ślubnej. Tak jak zrobiła to moja para.

 

Jak widać na zdjęciach – goście bawili się doskonale szalejąc pod ciekawie zaprojektowanym dachem Gościńca. Ale nie tylko, bo wokoło sali także ;). Zabawa w pociąg kończąca się na dziedzińcu czy zwykłe zaczerpnięcie świeżego powietrza i rozmowy pod gwiazdami w fajnym miejscu to jeden z atutów tej sali. A że sam jestem pod wielkim wrażeniem tej przestrzeni – po powrocie z tego wesela dałem znać zaprzyjaźnionym konsultantkom ślubnym o tym, że taki lokal właśnie w naszym województwie powstał.

 

A wracając do ślubu Karoliny i Mateusza – jest to jedna z par, które do perfekcji opanowały spokój. Przez cały czas, kiedy im towarzyszyłem, byli niezwykle skupieni. Dzięki temu przygotowania przebiegały niespiesznie i zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Jedynie przed pierwszym tańcem widać było, że stres już zaczyna ich dopadać. Zupełnie niepotrzebnie – bo poradzili sobie z trudnymi krokami znakomicie.

 

A jak to wszystko wyglądało? Zobaczcie sami na zdjęciach.

 

Zachęcam także do obejrzenia sesji narzeczeńskiej Karoliny i Mateusza, którą wykonywałem w Krakowie wraz z Marysią.

KAROLINA + MATEUSZ | PLENER NARZECZEŃSKI W KRAKOWIE