NAGRODA | ZIWA AWARD 2017

Są takie poranki, które spokojnie można zacząć bez kawy. Taki właśnie poranek mam za sobą. Otworzyłem skrzynkę pocztową i jako pierwszy w oczy rzucił mi się mail o tytule

? Jesteś zwycięzcą ZIWA 2017! ?

Następnie przecierając oczy czytałem dalej:

„Chcielibyśmy oficjalnie ogłosić, że zostałeś zdobywcą Nagrody ZIWA – Zankyou International Wedding Awards 2017 w kategorii Najlepszy fotograf ślubny! GRATULUEMY!

Nagrody ZIWA, to najważniejsze nagrody przyznawane w branży ślubnej. Jest to uznanie za Twoją pracę, jej wysoką jakość i pełen profesjonalizm, którą doceniły Pary oraz inni profesjonaliści z branży ślubnej.

PL_DIPLOMA ZIWA

Czym jest Ziwa?

  • Plebiscyt ZIWA to międzynarodowe nagrody, najważniejsze dla branży ślubnej. Zwycięzcy są rozpoznawani jako najlepsze firmy w branży ślubnej.
  • Zwycięzcy ZIWA 2017 są wybierani przez firmy z branży ślubnej. Są to nagrody „od profesjonalistów dla profesjonalistów”.
  • Głosy Par Młodych są również bardzo ważne. Ich doświadczenie pomaga zweryfikować która firma dostarcza najlepszych usług.

 

Była to dla mnie bardzo miła wiadomość. Dla mnie każda nagroda czy mail z podziękowaniem są tak samo ważne w mojej pracy. Cenie sobie każde miłe słowo świadczące o tym, że to co robię i jak to robię jest docenione i zauważone. Chyba każdy, kto wkłada serce w swoją pracę na wieść o wyróżnieniu czuje się mile połechtany 😉

Zachęcam Was także do odwiedzenia listy wszystkich zwycięzców Ziwa Polska. Cieszę się, że znalazło się tam wielu moich kolegów i przyjaciół:
http://www.zankyou.pl/ziwa#region

 

Dziękuję jeszcze raz za to fajne uczucie, gdy otwierasz maila i widzisz „Jesteś zwycięzcą ZIWA 2017!”.

Pozdrawiam,

Karol

17622037_1772018442883003_4996103644016528106_o