Patrycja + Piotr | Eleganckie wesele w Hotelu Uroczysko

P&P blog (43)

Eleganckie wesele w Hotelu Uroczysko

Patrycję i Piotra możecie już znać z pleneru poślubnego w Warszawie, który opublikowałem jakiś czas temu. Jeżeli jeszcze nie widzieliście ich zdjęć z sesji ślubnej – zapraszam do obejrzenia:

Patrycja + Piotr | Plener w Łazienkach

 

Dziś chcę Was zaprosić na ich ślub w Katedrze i eleganckie wesele w Hotelu Uroczysko. Patrycja i Piotr dopilnowali tego, by ten dzień był bardzo spójny. Zadbali o każdy detal, począwszy od organizacji ślubu w pięknej Katedrze w Kielcach, eleganckim przyjęciu we wnętrzach Hotelu Uroczysko, bardzo gustownych ślubnych strojach, po detale takie jak szykowne dekoracje, wspaniały zespół muzyczny czy chociażby pomysł, by błogosławieństwo Pary Młodej odbyło się w ogrodzie domu Panny Młodej. Zobaczcie ile daje dopracowanie takich szczegółów. To one sprawiają, że żaden ze ślubów nie jest taki sam. To właśnie ten trud włożony w przygotowanie takich smaczków sprawia, że goście zapamiętują wesele i odróżniają je od innego. A potem uwierzcie – widać ten Wasz trud na zdjęciach.

 

Nie będzie przesadą jeżeli napiszę, że zdjęcia robiły się same 😉 Piękna Panna Młoda, przystojny Pan Młody, wszystko dopięte na ostatni guzik, przemyślane, estetyczne, eleganckie. A do tego goście bawiący się w takt muzyki granej przez jeden z lepszych zespołów coverowych, jakie spotykam na przyjęciach. Taki reportaż ślubny z przyjemnością się obrabiało i nie ukrywam, że nie mogłem się doczekać, by podzielić się tymi kadrami na blogu.

 

Mam nadzieję, że będziecie równie dobrze się bawić przy oglądania jak ja przy robieniu tych zdjęć. Zapraszam do obejrzenia.

 

Zerknijcie także kto pomagał Patrycji i Piotrowi w tym, by ich dzień był tak wyjątkowy: