Martyna + Hubert | Plener narzeczeński na Starówce w Lublinie

Plener narzeczeński na Starówce w Lublinie

Czy też tak czasem macie, że przeglądając swój komputer natrafiacie nagle na coś, o czym już zupełnie zapomnieliście, że tam jest? Tak właśnie było ze zdjęciami Martyny i Huberta z sesji narzeczeńskiej w Lublinie. Lubię ten plener, który odbył się już on kilka ładnych sezonów temu. I nie wiem jak to się stało, że go nigdzie jeszcze nie publikowałem. Ale przyznam się Wam jeszcze do czegoś – mam trochę zaległości i liczę, że uda mi się je nadrobić. A dziś zapraszam do słonecznego Lublina.

 

Martyna i Hubert studiowali wspólnie w Lublinie i chociaż oboje mieszkają w Kielcach, postanowili na sesję narzeczeńską wybrać właśnie to miasto, które było im szczególnie bliskie. Pojechałem do nich i pospacerowaliśmy po mieście, które dobrze znałem ze swoich studenckich lat.

 

Na sesję wybraliśmy najbardziej charakterystyczne miejsca w Lublinie, znajdujące się głównie na Starym Mieście i w jego okolicach. Spacerowaliśmy pośród starych uliczek i zabytkowych kamienic. Lublin jest bardzo fotogeniczny, a Starówka szczególnie.

 

To było wiele lat temu, a ja doskonale pamiętam, że tego dnia było dość ciepło. Szukaliśmy miejsc, gdzie można chociaż na chwilę skryć się przed słońcem i … tłumami ludzi wokoło Starego Miasta. Jednak po pewnym czasie stwierdziłem, że nie ucieknę od tego tłumu, ale mogę z niego zrobić element kompozycji zdjęcia. I tak powstały kadry, na których Martyna z Hubertem spokojnie stoją, a tłumy ludzi mijają ich niepostrzeżenie. Oczywiście to była tylko kreacja. Jak się okazało – wiele osób nie chciało popsuć nam sesji i zamiast wejść w kadr (co było nam bardzo na rękę) – ludzie przystawali czekając, aż wykonam zdjęcia. Dlatego trochę trwało, nim powstały satysfakcjonujące mnie fotografie.

 

Ciekawy jestem czy Wam też zdarzają się takie sytuacje, w których ludzie zważają na to, że robicie zdjęcia i pozwalają Wam dokończyć ujęcie? Ja coraz częściej się z tym spotykam i jest to bardzo miły gest. No chyba, że wymyślisz taki kadr, że Ci ludzie mają się w nim znaleźć 😉

 

Ale nie przedłużając – zachęcam Was do zwiedzania Lublina wraz ze mną i moją parą. Zapraszam.

Sesja narzeczeńska (1) Sesja narzeczeńska (4) Sesja narzeczeńska (5) Sesja narzeczeńska (6) Sesja narzeczeńska (8) Sesja narzeczeńska (11) Sesja narzeczeńska (12) Sesja narzeczeńska (13) Sesja narzeczeńska (15) Sesja narzeczeńska (16) Sesja narzeczeńska (17) Sesja narzeczeńska (18) Sesja narzeczeńska (20) Sesja narzeczeńska (21) Sesja narzeczeńska (22) Sesja narzeczeńska (23) Sesja narzeczeńska (24) Sesja narzeczeńska (27) Sesja narzeczeńska (29) Sesja narzeczeńska (30) A na koniec mały bonus. Nie znam się na piłce nożnej, ale podobno te dwie drużyny nie lubią się. Jak pokazali Martyna i Hubert można żyć razem kibicując różnym drużynom. Brawo! Sesja narzeczeńska (32) Sesja narzeczeńska (34) Sesja narzeczeńska (38) Sesja narzeczeńska (40) Sesja narzeczeńska (44) Sesja narzeczeńska (46)