Paulina + Konrad | Wesele i poprawiny w Cegielni Rzucewo

wesele w cegielni Rzucewo

Wesele i poprawiny w Cegielni Rzucewo to było niezwykłe doświadczenie. Dwa dni na wysokich obrotach wśród doskonale bawiących się ludzi. Czy wiecie, że reportaż ślubny w tym miejscu był jednym z naszych fotograficznych marzeń? Dzięki Paulinie i Konradowi udało nam się je spełnić!

 

Wesele i poprawiny w Cegielni Rzucewo

Wiecie, że fotografowie mają swoją listę marzeń, gdzie chcieliby robić zdjęcia. Nasza jest dość obszerna i baaardzo różnorodna, ale dzięki Paulinie i Konradowi jeden z podpunktów mogliśmy wykreślić. Kiedy dowiedzieliśmy się, że będziemy fotografować przyjęcie weselne i poprawiny w Cegielni Rzucewo, bardzo się ucieszyliśmy. To miejsce po prostu odpowiada naszemu poczuciu estetycznemu i wiedzieliśmy, że jeśli ktoś wybrał Cegielnie Rzucewo to musi w jakimś stopniu zgadzać się z nami w tych kwestiach. I tak było!

 

Cegielnia Rzucewo to miejsce dość niezwykłe. Wyobraźcie sobie, że jest to prawdziwa XVIII wieczna cegielnia, która została odrestaurowana i zaadaptowana w taki sposób, by można było organizować imprezy w jej wnętrzach. A co znajdziemy w środku? Piękne połączenie cegły i drewna, wielkie szklane okna i widok na Zatokę Pucką. Do tego wokoło zieleń, staw i wiele pozostałości po starej fabryce. Wszytko razem tworzy niesamowite wrażenie. Dodajcie do tego pracę wielu ludzi, w tym rodziny i samych państwa młodych, którzy mocno zaangażowali się w organizację.

 

Do Pucka przyjechaliśmy dzień przed ślubem i od razu udaliśmy się na salę, by poznać się z parą, ich rodzinami i wszystkimi tymi ludźmi, którzy pracowali jak mróweczki, by na wesele i poprawiny w Cegielni Rzucewo wszystko było idealne. I tak było! Wyobraźcie sobie, że Konrad specjalnie dla Pauliny zorganizował kilka tirów zapełnionych dekoracjami (jak to powiedział pięknie na sesji poślubnej – zrobi wszystko dla Pauliny, by była szczęśliwa). Efekt był świetny! Nawet kapryśna pogoda w dzień ślubu nie przeszkadzała za to wynagrodziła wszystkim w poprawiny, które także mieliśmy okazję fotografować.

 

W dniu ślubu towarzyszyliśmy parze młodej przy przygotowaniach, gdzie było gwarno, wesoło i nadarzało się tak wiele okazji, by fotografować, że karty same nam się zapełniały nie wiadomo kiedy 😉 Podobnie zresztą było następnego dnia, podczas poprawin w Cegielni Rzucewo, które toczyły się swoim rytmem. Bo goście dawali czadu!

 

Uwierzcie nam, ciężki to był wybór wybrać dla Was kilkadziesiąt zdjęć na bloga. Spędziliśmy razem wiele godzin selekcjonując, które kadry powinny znaleźć się w tym wpisie. Ciągle coś dodawaliśmy i kasowaliśmy inne. Zależało nam bardzo, byście poczuli klimat tego dnia, by poprzez zdjęcia poczuć energię pomiędzy Pauliną i Konradem, niezwykłą elegancję połączoną z luzem panującą na przyjęciu.

 

Tego dnia wydarzyło się tyle rzeczy, Para Młoda dostała od swoich gości tak wiele niespodzianek jak np. sand show (pokaz historii malowany piaskiem), speed painter (malowanie portretu pary młodej na oczach gości), pokaz slajdów czy wiersz napisany specjalnie dla młodych przez jednego z ich przyjaciół. To wszystko chcieliśmy Wam opowiedzieć zdjęciami i mamy nadzieje, że udało nam się przenieść Was na wesele i poprawiny w Cegielni Rzucewo, a w roli głównej – Paulina i Konrad.

Zapraszamy Was serdecznie do oglądania:

 

PAULINA + KONRAD | DESZCZOWY PLENER ŚLUBNY W CEGIELNI RZUCEWO

 

A teraz wszystkim wytrwałym, którzy dotarli aż do tego miejsca chcemy pokazać jak można ciekawie zorganizować poprawiny. Zobaczcie sami jak to wyglądało u Pauliny i Konrada.

 

Aż chce się być gościem u Pauliny i Konrada, prawda 😉 Mamy nadzieję, że poczuliście klimat tych majowych dni ślubnych, te emocje, radość, wzruszenie, śmiech… I to jeszcze nie koniec – mamy dla Was plener do pokazania, ale to będzie już innym razem. Póki co cieszymy się, że w końcu na blogu zagościł reportaż z Cegielni Rzucewo.

Pozdrawiamy,

Marysia i Karol

Wawrzykowski Team