Magda + Michał | Plener poślubny w Grodzisku Stradów

Ponidzie to obszary w naszym województwie świętokrzyskim, które charakteryzują się ciekawą formą terenu. Wystarczy pojechać już w okolica Pińczowa, by zachwycać się ich pięknem. A co dopiero się dzieje, gdy zagłębimy się w nie bardziej.

Od dawna marzył nam się plener ślubny w tych okolicach, ale szukaliśmy miejsca idealnego na sesje o zachodzie słońca. I z pomocą jak zawsze przyszły nieocenione mapy i przewodniki, a także znajomi, którzy trochę podpowiedzieli gdzie warto pojechać, by znaleźć miejscówkę idealną.

Grodzisko Stradów jest zachwycające z wielu względów. Po pierwsze jest to największe grodzisko w Polsce z czasów średniowiecza, więc spodoba się osobom lubującym się w historii. Po drugie – położone na dość wysokim wzgórzu pozwala na obserwowanie wspaniałych widoków wraz z cudownie wijącą się u jego podnóża drogą, która przecina pofałdowane tereny wokoło grodziska. Widok wspaniały i bardzo fotogeniczny. Dlatego wiedzieliśmy, że musimy zabrać na wycieczkę w te okolice którąś z naszych par. I tak padło na Magdę i Michała, których zaprosiliśmy na plener poślubny do Grodziska Stradów. A teraz zapraszamy i Was 🙂