Marcysia + Kamil | Jesienny ślub plenerowy w Świętokrzyskim Dworze

Ślub w plenerze… jesienią

O ślubach plenerowych słyszeliśmy już chyba wszystkie możliwe opinie. Że w Polsce nie da się ich zorganizować. Że jak się już je zorganizuje – to tylko w odpowiednich letnich miesiącach, a najlepiej to od czerwca do sierpnia, bo inaczej pogoda może przeszkodzić, może być zimno, deszczowo, brzydko i ogólnie ta pogoda w Polsce to samo zło.

 

To prawda, pogoda jest tym czynnikiem, na który wpływu nie mamy. Ale jeśli czegoś się mocno chce i do tego zna się wszystkie możliwe sposoby, które pomogą w zorganizowaniu ślubu w plenerze w Polsce to i nawet późną jesienią jest możliwość cieszyć się ceremonią pod chmurką. Byle by nie deszczową 😉 Ale na to też są sposoby 😉

 

O tym, że marzenia o ślubie w plenerze nie są tylko możliwe w letnie miesiące przekonali wszystkich Marcysia i Kamil, którzy zorganizowali piękną ceremonię w październiku! Serio! I uwierzcie – było ciepło, słonecznie, przyjemnie. Nie mogli sobie wymarzyć lepszej pogody. Widać, że szczęście sprzyjało tej parze, bo wszystko im się udało!

 

Na miejsce ślubu wybrali taras Świętokrzyskiego Dworu, lokalu położonego w takim miejscu, że rozpościera się stąd widok na nasze piękne świętokrzyskie tereny. I nie dajcie się zastraszyć – na wszystko są sposoby i plany b 😉 Zobaczcie jaki efekt dzięki temu uzyskała ta para – piękne tereny oświetlone jesiennym słońcem. Ta sama ceremonia w sali ślubów czy w lokalu nie miałaby już takiego klimatu, prawda?

 

Cieszy mnie też to, że Marcysia i Kamil zdecydowali się na first look, który jest pierwszym spotkaniem pary młodej w strojach ślubnych. Uwierzcie – warto znaleźć chwilę czasu w tym dniu, by zorganizować sobie taką chwilę. Wybierzcie jakieś zaciszne miejsce, poproście świadków o pomoc – niech pomogą Wam zorganizować to pierwsze spojrzenie i zaproście do siebie fotografów. Utrwalcie ten bardzo intymny moment. Popatrzcie jaką pamiątkę mają Marcysia i Kamil. Warto, prawda?

 

Zobaczcie, że kameralne przyjęcie weselne ma też swój urok. A dlaczego? Bo para młoda przyłożyła się do organizacji i zadbała, by było ładnie, smacznie i imprezowo. Zapraszam zatem na piękny plenerowy ślub jesienią i kameralne przyjęcie w Świętokrzyskim Dworze.

 

Lokal: Świętokrzyski Dwór