Paulina + Mike | Plener narzeczeński w Świętokrzyskim Parku Narodowym

P&M_engagement (19)

Plener narzeczeński w Świętokrzyskim Parku Narodowym

Plener narzeczeński w Świętokrzyskim Parku Narodowym, pośród zieleni, przy urokliwej drewnianej kapliczce na trasie na Łysicę i z cudowną parą. Tak w skrócie mogę określić nasze fotograficzne spotkanie z Pauliną i Mike’iem. 

 

Wspólnie z Kingą z Perfect Moments, ich konsultantką ślubną, zabraliśmy tę uroczą parę na krótki spacer w samo serce Gór Świętokrzyskich. Były komary, był deszcz i burza.. ale udało się  🙂 Przede wszystkim zobaczcie jak ta para pozuje – nie bez kozery znajomi nazywają ich Beckhamami 😉 Oboje nie tylko wyglądają jak modele, pozują jak modele, to jeszcze w ich towarzystwie nie sposób jest się nie śmiać. Oboje mają ogromny dystans do siebie, a śmiech to ich drugie imię 😉 Dlatego nic nie było w stanie przeszkodzić nam w tym, by dobrze się bawić, a przede wszystkim – zrobić im kilka zdjęć na pamiątkę. 

 

Zapraszam Was także na krótki wpis z ich ślubu, który również organizowały dziewczyny z Perfect Moments.

PAULINA + MIKE | WESELE W KOLORZE MIĘTY I ZŁOTA

P&M_engagement (5) P&M_engagement P&M_engagement (2) P&M_engagement (3) P&M_engagement (4) P&M_engagement (6) P&M_engagement (7) P&M_engagement (8) P&M_engagement (11) P&M_engagement (10) P&M_engagement (9) P&M_engagement (12) P&M_engagement (13) P&M_engagement (14) P&M_engagement (15) P&M_engagement (16) P&M_engagement (17) P&M_engagement (18) P&M_engagement (20) P&M_engagement (21) P&M_engagement (22) P&M_engagement (23) P&M_engagement (24) P&M_engagement (25) P&M_engagement (26) P&M_engagement (27) P&M_engagement (28) Stay tuned 😀