Magda + Paweł | Sesja narzeczeńska w Skansenie w Tokarni

mp-tokarnia-107

Sesja narzeczeńska w Skansenie w Tokarni

Sesja narzeczeńska w skansenie w Tokarni, w Muzeum Wsi Kieleckiej to był tylko wstęp do tego, co miało dziać się dniu ślub tej pary.

 

Uwielbiam te pary, które mają wizję ślubu i wesela przemyślaną i zgodną z własnym „ja”. Rudy i Broda, czyli Magda i Paweł, od samego początku mieli pomysł na to, jak ma wyglądać ich sesja narzeczeńska. Była ona  spójna z całą wizją ich rustykalnego ślubu i wesela, które odbyło się w zabytkowym Spichlerzu. 

 

Zresztą, sprawdźcie sami co działo się u nich w dniu ślubu, bo sesja narzeczeńska była tylko preludium do tego wyjątkowego dnia:

MAGDA + PAWEŁ | RUSTYKALNE WESELE W SPICHLERZU W TOKARNI

 

Skansen, czyli Muzeum Wsi Kieleckiej, było zarówno wspaniałym tłem dla samej sesji narzeczeńskiej, jak i dla późniejszego przyjęcia w Spichlerzu. Całość organizacji Magda i Paweł powierzyli konsultantkom ślubnym z Perfect Moments. Oboje mieszkali poza Kielcami. Magda w Warszawie, a na weekendy jeździła do Pawła, który pracuje w … Pradze. Dlatego ich ślubnymi sprawami zajęły się dziewczyny z agencji ślubnej. I bardzo dobrze, bo wszystko udało się spiąć idealnie. Łącznie z sesją narzeczeńską.

 

Ale zachęcam Was także do obejrzenia zdjęć poślubnych. Magda z Pawłem zamarzyli sobie sesję w Pradze i oczywiście plener poślubny odbył się właśnie tam:

MAGDA + PAWEŁ | SESJA ŚLUBNA W PRADZE