Magda + Paweł | Sesja ślubna w Pradze

M&P Praga 37

Sesja ślubna w Pradze

Sesja ślubna w Pradze to było nasze marzenie. A to, co przeżyliśmy z parą młodą, szalejąc pośród praskich uliczek, szukając klimatu tego miasta i spędzając czas z tak fantastycznymi ludźmi – to zostanie nie tylko w naszej głowie. Ale na szczęście – mamy także to udokumentowane.

 

Magda i Paweł (czy jak nazywają ich przyjaciele – Ruda i Broda) to para tak żywiołowa, że trudno było za nimi nadążyć. Już od pierwszego spotkania było wiadomo, że nadajemy na tych samych falach. Pomysł na rustykalne wesele i emocje podczas opowieści o organizacji ślubu – to sprawiło, że poczuliśmy się jakbyśmy znali się od dawna.

 

Reportaż ze ślubu, który odbył się w pięknym skansenie w Tokarni, a został zorganizowany i koordynowany przez fantastyczne dziewczyny z Perfect Moments, możecie obejrzeć na blogu:

MAGDA + PAWEŁ | RUSTYKALNE WESELE W SPICHLERZU W TOKARNI

Ale to nie wszystko, ta para miała także plener w Muzeum Wsi Kieleckiej, który idealnie wpasował się w klimat ich rustykalnego ślubu:

MAGDA + PAWEŁ | SESJA NARZECZEŃSKA W SKANSENIE W TOKARNI

Teraz zapraszamy do obejrzenia pleneru poślubnego w Pradze!

 

Dla nas wszystkich ten wspólnie spędzony czas był szalony, pełen fantastycznego praskiego klimatu, tysięcy kroków pośród wspaniałych uliczek, magii miejsc bardzo znanych i tych mniej uczęszczanych przez turystów. Smak porannej kawy parzonej przez Pawła. Kanapek robionych przez Magdę o 3 w nocy. Wina przywiezionego z jakiejś winnicy… Tego nie da się opowiedzieć. Połączyła nas miłość do natury, ślubów rustykalnych, kotów i podróżowania. Niesamowite było też to, że Ruda i Broda pokazali nam Pragę swoimi oczami. Zaprowadzili w te mniej turystyczne miejsca. I wszyscy razem przekonaliśmy się, że na Moście Karola nigdy nie jest pusto, nawet o 4 rano!!!

 

Oprócz sesji poślubnej w Pradze przeżyliśmy fantastyczną przygodę i poznaliśmy wspaniałych ludzi. Poczuliśmy klimat miasta i czuliśmy się tak, jakbyśmy odwiedzali starych znajomych. Dziękujemy Wam za pokazanie Pragi Waszymi oczami. Dziękujemy za polecenie miejsc wartych odwiedzenia. Dzięki za pokazanie smaków prawdziwego praskiego obiadu i słodyczy jedzonych na Hradczanach! Dzięki za zaufanie i wspaniałe pozowanie. Tyle wspomnień przywieźliśmy z Pragi, że aż trudno było je wszystkie spamiętać. Spaliśmy mało, fotografowaliśmy dużo! Tak powinno być zawsze na plenerach 😉

 

Zapraszamy Was do obejrzenia sesji poślubnej w Pradze:

 

 

M&P Praga 01 M&P Praga 02 M&P Praga 03 M&P Praga 04 M&P Praga 05 M&P Praga 06 M&P Praga 07 M&P Praga 08 M&P Praga 09 M&P Praga 10 M&P Praga 11 M&P Praga 12 M&P Praga 13 M&P Praga 14 M&P Praga 15 M&P Praga 16 M&P Praga 17 M&P Praga 18 M&P Praga 19 M&P Praga 20 M&P Praga 21 M&P Praga 22 M&P Praga 23 M&P Praga 24 M&P Praga 25 M&P Praga 26 M&P Praga 27 M&P Praga 28 M&P Praga 29 M&P Praga 30 M&P Praga 31 M&P Praga 32 M&P Praga 33 M&P Praga 34 M&P Praga 35 M&P Praga 36 M&P Praga 37 M&P Praga 38 M&P Praga 39 M&P Praga 40