Monika + Chris | Plener nad Jeziorem Rożnowskim

Plener nad Jeziorem Rożnowskim

 

Początkowo wydawać by się mogło, że Monika i Chris nie mieli szczęścia do pleneru. Umówiliśmy się w przepięknym miejscu, w Beskidzie Niskim, niedaleko mojego ulubionego miejsca na wypoczynek (Buczynowa Dolina). Właśnie byłem na krótkim urlopie w tych rejonach i pomyślałem, że zaproszę moją parę na kilka zdjęć w te niesamowite miejsca. Niestety.

 

W dniu pleneru rozpadało się tak strasznie, że nie było szans, byśmy zrobili takie zdjęcia, które wymarzyła sobie Monika. Ale okazało się, że moja para wynajęła pokój w hotelu niedaleko Jeziora Rożnowskiego. I właśnie tam pogoda był w porządku – nie padało, nie zanosiło się na deszcz. Było pochmurno, ale nikomu z nas to nie przeszkadzało. Nie było to aż tak daleko od mojej kwatery, dlatego wsiadłem w auto i ruszyłem do nich.

 

I tak powstał plener nad Jeziorem Rożnowskim. Klimat lekkiej mgły, piękna szarość, która jest mi bardzo bliska, bardzo fajne emocje. To wszystko miało wpływ na to, że tego dnia powstał taki klimatyczny plener narzeczeński.

 

Jeśli lubicie takie klimaty to polecam wybrać się na spacer fotograficzny właśnie nad Jezioro Rożnowskie. Na mnie to miejsce zrobiło ogromne wrażenie i chętnie jeszcze tutaj wrócę z moją parą.