Eliza + Giuseppe | Sesja narzeczeńska na Starym Mieście w Warszawie

Sesja narzeczeńska na Starym Mieście w Warszawie

 

Gdzie zabrać na spacer fotograficzny parę, która mieszka w Warszawie, poznała się w tym mieście i do tego ma ogromny sentyment do wszystkich tych miejsc, które są wizytówką Stolicy? No przecież wiadomo, że nie na łąkę 😉

 

Miejska sesja ma to do siebie, że trzeba się na nią przygotować…psychicznie. Dlaczego? Bo z pewnością będzie mnóstwo ludzi wokoło, którzy będą bardzo mocno zainteresowani tym, co się dzieje. Bo jak mamy parę, nawet w „cywilnych” ubraniach i dwójkę fotografów biegających wokoło – to sensacja murowana. Ale Eliza i Giuseppe zdawali sobie z tego doskonale sprawę. Wiedzieli jednak, że nie może się ich plener odbyć w jakimkolwiek innym miejscu. To musiała być Warszawa, centrum, Stare Miasto. A my wiedzieliśmy doskonale, że musimy ich to marzenie spełnić. I tak pewnego pięknego dnia pojechaliśmy ich odwiedzić i wybrać się na spacer po Stolicy.

 

Na początek sesji wybraliśmy praskie plaże, aby uzyskać efekt pięknych miejskich plenerów w tle. To tu powstały zdjęcia, które są jednymi z naszych ulubionych. Mamy chmury, Wisłę, mnóstwo Warszawy z jej ikonami w tle, wiatr, który nas prawie porwał i zieleń, która niesamowicie kontrastowała z sinym niebem.

 

Kolejne ujęcia powstały już po drugiej stronie Wisły, na Starym Mieście. Barbakan, Syrenka, Kolumna Zygmunta. Tego nie mogło zabraknąć na zdjęciach. Wtopiliśmy się w tłum turystów, którzy chętnie robili zdjęcia naszej parze (a szczególnie Ci, którzy robią zdjęcia wszystkiego ;).

 

W międzyczasie spadł tak wielki deszcz, że musieliśmy przerwać zdjęcia i na chwilę schować się gdzieś w bramie. A potem wyszło słońce i było nawet tak ciepło, że na zakończenie sesji zjedliśmy wszyscy lody. Zasłużone. Bo to był dobry dzień 🙂

 

Zapraszamy na kilka zdjęć z tej naszej sesji narzeczeńskiej na Starym Mieście w Warszawie.