Klaudia + Piotr | Sesja poślubna na Zamku Olsztyn

Sesja poślubna na Zamku Olsztyn

Chcecie poczytać o tym jak to się stało, że sesja poślubna naszej pary odbyła się na Zamku Olsztyn? To zapraszamy na kilka słów na ten temat 🙂

 

Z Klaudią i Piotrem mieliśmy wspaniały plener o wschodzie zimą. Jeśli jesteście ciekawi – zaglądajcie tutaj:

Sesja narzeczeńska zimą

 

Niestety, chociaż było naprawdę fajnie – to zabrakło jednego elementu – słońca. Tak bardzo nam z tego powodu było przykro, że postanowiliśmy umówić się na plener poślubny analizując dokładnie pogodę i tym razem zrobić piękny słoneczny plener.

 

Początkowo Klaudia i Piotr wybrali na miejsce swojej sesji poślubnej Pieniny i piękne wejście na Sokolicę. Data ustalona, buty górskie naszykowane i co widzimy – w tym terminie ma być pochmurno a nawet deszczowo. Nasza para szybko na to zareagowała i zaprosiła nas w kolejne ważne dla nich miejsce. Tym razem padło na Zamek Olsztyn na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Miejsce piękne, można chodzić wiele godzin i na pewno się nie znudzi.

 

Przyjechaliśmy kilka godzin przed Klaudią i Piotrem na miejsce, aby poszukać jeszcze innych ciekawych plenerów. I udało się! W zasadzie to przez przypadek odkryliśmy fantastyczne miejsce, z którego rozpościerał się widok na 4 strony świata 😀 Piękne, rozległe tereny pobliskiego rezerwatu Sokole Góry, z drugiej strony widok na Zamek Olsztyn, na pobliskie pagórki i miasteczka. A wszystko to skąpane w upragnionym przez nas zachodzącym słońcu. Do tego Klaudia, jej boska opalenizna i suknia, która na wietrze powiewała lekko dodając zdjęciom dynamiki. I jak się okazało, obojgu nie brakowało tej dynamiki – nigdy nie widzieliśmy, by ktoś tak wysoko skakał jak Piotr! Brawo! Na szczęście udało nam się to uchwycić w kadrze.

 

Klaudio i Piotrze – dziękujemy za fantastyczne popołudnie, za rozmowy, porady gdzie warto pojechać na urlop, za piękne pozowanie i cierpliwość, byśmy mogli złapać odpowiedni kadr 🙂 Życzymy Wam, byście na siebie tak całe życie patrzyli, jak tego dnia na plenerze!

 

A teraz zapraszamy wszystkich na plener poślubny na Jurze, w okolicach Zamku Olsztyn. Zapraszamy: