Agata + Łukasz | Nowoczesne i eleganckie wesele

Nowoczesne i eleganckie wesele z piwonią w tle

Co znaczy dla Was nowoczesne i eleganckie wesele? Zapewne każdy z Was ma inną definicję. Dzisiaj chcę przedstawić Wam wizję przyjęcia, które Agata i Łukasz zorganizowali wspólnie z dziewczynami, Kingą i Pauliną. z agencji ślubnej One. Były piwonie, bukszpan i elementy stylu glamour – mnóstwo szkła, lustra i srebro jako główny kolor.

 

Agatę i Łukasza poznałem już dawno temu na weselach Agnieszki i Grzegorza a także Pauliny i Przemka. A żeby tego było mało – to świadkowa Agaty, Kasia z narzeczonym Filipem, była także moją tegoroczną panną młodą. Wśród gości sporo było moich byłych par, zatem czułem się jak na imprezie u dobrych znajomych. No może tylko z tą różnicą, że miałem bardzo ważne zadanie do wykonania. I chociaż Łukasz, pan młody, bardzo przekonywał mnie, bym wypił za jego zdrowie – to tej jego prośby wykonać nie mogłem. Jakbyście poznali Agatę i Łukasza to od razu wiedzielibyście, że z nimi nudzić się nie da. Oboje są niesamowici. Pełni energii, z ogromnym poczuciem humoru i energią która sprawia, że od razu ma się ochotę z nimi przebywać. Wspaniali ludzie. Jak i ich przyjęcie.

 

Mam to szczęście, że dość często pracuję z konsultantkami ślubnymi. Jeśli para młoda w pełni im zaufa – dzieją się cuda. Tak jak na tym weselu. Piękne, eleganckie przyjęcie, na którym goście bawili się przednio. A do tego wspaniałe dekoracje, strefy chilloutowe, drinki i przystojni barmani. I główny sprawca atmosfery – oświetlenie, które sprawiało, że przy stolikach gościom miło spędzało się czas w kameralnej atmosferze. A gdy weszli na parkiet – działa się magia.

 

Oświetlenie, czyli jak stworzyć odpowiedni klimat na nowoczesnym weselu

Czasami pary pytają mnie po co oświetlać lokal. W odpowiedzi mam wtedy zdjęcia, na poparcie moich słów, że dobrze oświetlona sala to klucz to dobrej atmosfery dla gości i dodatek do dekoracji, który sprawia, że zdjęcia wyglądają obłędnie.

 

Tutaj za całe oświetlenie odpowiadała ekipa Michała Lewandowskiego ze Strefy Światła. Ogromną rolę w tworzeniu tutaj niezwykłego tła do zdjęć na parkiecie tworzyły ekrany LED. Dzięki nim wszystkie ważniejsze momenty – pierwszy taniec w chmurach, podanie tortu czy projekcja teledysku ślubnego nabrały nowoczesnego sznitu.

 

Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia wesela w bardzo eleganckim tonie.

 

Lokalizacja | Kielce

Organizacja | Kinga Cecot, Paulina Kabała, wedding plannerki z agencji One

Lokal | Binkowski Resort

Suknia | Pronovias

Dekoracje | florystka Edyta Zająć Chruściel, kwiaciarnia Pokusa

Oświetlenie | Strefa Światła