Zimowy ślub w Gościńcu za Borem

 

Zimowy ślub to dla wielu naszych par spełnienie weselnych marzeń. Wcale się im nie dziwimy. Uwielbiamy zimowe przyjęcia, bo mają one w sobie mnóstwo uroku. Nawet, gdy zima poskąpi śniegu. Tak było na grudniowym weselu naszej pary. Monika i Michał wybrali na swój termin przedświąteczną sobotę. W planach miało być biało, ale kto by się przejmował, gdy wokoło atmosfera zrobiła robotę!

 

Zapraszamy Was serdecznie na zimowy ślub 2019 roku.

 

Zimowy ślub bez śniegu

Każdy z nas liczył na odrobinę śniegu. Nie dziwcie się nam. Pary, które wyznaczyły na swój dzień zimową datę, miały trochę nadziei, że jednak ten śnieg spadnie. Niestety. W całym zimowym sezonie 2019/2020 mieliśmy tylko jeden ślub ze śniegiem – w Zakopanem.

 

Pogoda w tym roku pokrzyżowała plany, ale czy było przez to inaczej, niż na dotychczasowych zimowych ślubach? Absolutnie nie. Zawsze powtarzamy naszym parom, że na pogodę nikt nie ma wpływu, a na nastawienie w dniu ślubu już tak. Warto zatem nie przejmować się czy będzie zimno, czy będzie padać, tylko naszykować się na różne ewentualności i cieszyć tym dniem.

 

Monika i Michał byli jedną z takich par, które nastawienie w dniu ślubu miały wzorcowe. Oboje uśmiechnięci, lekko przejęci, dali porwać się przedświątecznej atmosferze. Wszędzie czuć było nadchodzące święta. Choinka w domu z naszykowanymi pod nią prezentami, kartki świąteczne, stroiki w hotelu, gdzie szykowała się Monika.

 

Nie zapomnimy także tego momentu, gdy pod hotel podjechał Michał swoim czerwonym Mini, w którym rozbrzmiewała świąteczna piosenka Sinatry „Santa claus is comin to town”. I potem ich first look przez hotelem, gdzie w tle widać było świąteczne ozdoby. Na ulicach pustki, ludzi wokoło nie było. Czuliśmy się trochę jak na planie jakiegoś świątecznego ślubnego filmu.

 

Ceremonia odbyła się w niewielkim kościele niedaleko lokalu Gościniec za Borem. Przyjazna atmosfera, kościół wypełniony bliskimi i serdeczny ksiądz – to przepis na piękny ślub.

 

 

Dekoracje na zimowym weselu

 

Dekoracje na zimowym ślubie Moniki i Michała były wystrzałowe. Połączenie dekoracji od Edyty z Pokusy ze światłami od Michała ze Strefy Światła dało klimat, który idealnie pasował do tej pory roku. Na sali były jeszcze wielkie zielone choinki. Tomek Dudek, którego gust muzyczny bardzo współgra z naszym, potrafił wyczarować odpowiednią atmosferę. Podczas przerw słychać było w tle klasyki muzyki świątecznej, które dodatkowo podkręcały atmosferę.

 

To, na co chcemy zwrócić uwagę, to mnogość użytych świateł. Wiemy, że to właśnie one odpowiadają za atmosferę, którą czują goście. U Moniki i Michała światła były dosłownie wszędzie. Girlanda świetlna za parą, wielkie retro jupitery, które dodawały smaczku stojąc obok stołu pary młodej. Żarówki Edisona zwisające tuż nad stołami. Girlandy żarówkowe, które na zdjęciach dawały świetny efekt w postaci blików. I nasze ulubione światło sceniczne, które oświetla parkiet i dodaje filmowego klimatu.

 

W zimowych dekoracjach ogromne znaczenie mają także odpowiednie kwiaty i kolory. Tutaj królowało bordo! Jak dobrze się przyjrzycie, to występowało delikatnie także w postaci kilku uroczych detali – jako buty pary młodej (tak, oboje mieli bordowe Martensy), serwetki na stołach gości i wstążki przy obłędnie pięknym bukiecie z dodatkiem kwiatu bawełny.

 

Pamiętajcie, że zimowe dekoracje mogą być bardzo różnorodne. Monika i Michał postawili na bordo, które idealnie wkomponowało się też gdzieś w ten klimat przedświąteczny.

 

Jeśli zastanawiacie się nad zimowym weselem, zapraszamy Was serdecznie na nasz poradnikowy artykuł, w którym zawarliśmy wszystkie nasze przemyślenia dotyczące wesela zimową porą:

 

ZIMOWY ŚLUB – PLUSY I MINUSY ZIMOWEGO WESELA

 

PS

Pamiętajcie, że efekt końcowy to współpraca pary młodej z całą ekipą wykonawców. To dzięki wielu osobom zimowe wesele Moniki i Michała wyglądało obłędnie. Poznajcie ich:

 

Miejsce | Gościniec za Borem – lokal w Zaborowicach

Dekoracje | Edyta Zając-Chruściel Kwiaciarnia Pokusa

Światło | Strefa Światła

Film | Tomek Wieczorek The Suar

Muzyka |DJ  Tomek Dudek

Barmani | Bar Barmana

Sukienka | Avenue 22 Kielce

Wizaż | Pukielnia i Malarnia